Jdi na obsah Jdi na menu
 


městečko Saverne

Krásné město kde jsem byl ubytován v hotelu Europe, a které jsem prošel za ty čtyři měsíce křížem krážem. Kdyby to bylo v čechách tak by asi tak krásné nebylo.....bylo tu hodně lákadel pro vandaly. Pokud pojedete někdo kolem stojí určitě za zastavení. Je tu mimo jiné kanál Marne - Rýn (cca 380km) po kterém se dá jezdit pronajmutou lodí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ubytování

(Karel, 15. 9. 2008 18:28)

K tomu ubytování...Europe je moderní a pěkný hotel, ta cesta u které je sice jedna z hlavních které SAverne protínají ale není tam nějak rušno. Porblém je spíš s vlaky které jezdí pře Saverne docela rychle a ty dělají větší rámus než doprava ve městě. Lepší ve stejné cenové relaci hotel v Saverne není. My teď jezdíme do hotelu Geiswiller(pěšky cca 5 min od Europe) ten je o něco levnější ale ne tak moderní, tam jsou na Francii docela bohaté snídaně.

Ubytování ?

(Jura H., 15. 9. 2008 11:05)

Alsasko trochu znám.Do Saverne se zrovna chystám.Doufám že se mi bude líbit jako městečka a vesnice kolem Colmaru na vinné stezce.Ten hotel Europe je v poho ? Není u rušné cesty?Nebo je možno doporučit nějaký vhodnější hotýlek?
Jura H.

Pozdrav

(Jardin73, 20. 8. 2008 19:05)

Nazdar Kájo na těch fotkách vypadáš opravdu skvěle a chtěl bych někdy rád takle cestovat s tebou, protože ve dvou se to lépe táhne .....! Vypadá to tam opravdu krásně. Viděl jsem tě naposledy, když jsi ještě hrál jako DJ a byl jsi kouzelnej. Pa Jardin73 z Jiřetína

Škoda v Saverne

(Kenny_F, 27. 9. 2007 22:11)

Určitě zajímavá informace pro majitele vozů Škoda - v tomto městečku je autorizovaný prodejce a servis této značky.Tak že pokud by snad někdy v blízkosti Saverne nastali nějaké technické problémy či nutná potřeba zakoupení naší "škodověnky" .............já těm "pežotůům" moc nevěřím

lodní výtah

(Kenny_F, 27. 9. 2007 21:35)

Kousek od Saverne je jedna technická zajímavost a to lodní výtah.Né žádné větší zdymadlo,kterých je na kanále spousty,ale opravdový výtah,do kterého pěkně zapluje loďka a ten jí vytáhne nahoru či sveze dolu o 45m.